Hizmet / Oto Kiralama

Oto Kiralama

Türkiye’ nin en önemli metropollerinden başkent Ankara’ da her geçen gün artan kiralık araç hizmeti ihtiyaçlarına yönelik olarak kurumsal ve profesyonel oto kiralama hizmetleri sunuyoruz. Günlük, haftalık ve aylık gibi farklı takvim periyotlarında araç kiralama işlemlerinizi güvenli ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı olmayı hedefliyoruz. Uzun işlem prosedürleri, kısıtlı alternatifler ve kısıtlı hizmet ağı yapısından tamamen uzak, direkt ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ankara Batıkent Oto Kiralama firması olarak, geniş araç filomuzla bireysel ve kurumsal kiralık araç ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.

Esnek Kiralama Takvimi

Ankara gibi günün her saatinin aktif olduğu bir şehirde araç ihtiyacınız olduğunda firmamız, esnek kiralama takvimi sunuyoruz. İster günlük, ister haftalık, ister de aylık oto kiralama gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz tek yönlü kiralama ihtiyaçlarınız içinde özel kiralama hizmeti alabilirsiniz. Önceden çağrı merkezimiz veya online platformda yapacağınız rezervasyonlarınızda herhangi bir aksaklık ya da mağduriyete yol açmadan, kiraladığınız aracın teslimatını gerçekleştiriyoruz. Özellikle istediğiniz noktada kiralık aracı teslim alabilirsiniz.

Periyodik Bakım

Filomuzdaki tüm araçlarımız hem genç yaştadır hem de mevsimsel periyodik bakımları aksatılmadan gerçekleştirilmektedir. Ulaştırma Bakanlığı tarafından “güvenli araç sürüşü” için belirlenmiş olan tüm kriterlere göre uygunluk değerlendirmelerine ve düzenli bakım işlemlerine alınmaktadır. Ayrıca her oto kiralama hizmetimiz sonrasında güvenlik ve hijyen koşulları kapsamında tüm araçlarımız özel bir bakımdan geçirilerek, bir sonraki kiralayıcı için hazır hale getirilmektedir. Böylelikle gönül rahatlığı ile Ankara’da kiraladığınız araçlar ile seyahatlerinizi gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor.

En Uygun Fiyat Garantisi

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimiz aracılığıyla yapacağınız kiralık araç rezervasyonlarınızda en uygun fiyat güvencesi sunuyoruz. Kiralık araç ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun olan aracı seçmenizde ise çağrı merkezimizdeki uzman personellerimiz tarafından yönlendirmeler gerçekleştirilir. Yolcu sayısı, kullanım ihtiyaçları, seyahat rotası ve özel ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda uzman personellerimizce, geniş araç filomuzdaki uygun otomobil modellerine yönlendirme yapılır. Çağrı merkezimizi arayarak, sizde ihtiyacınız için en uygun kiralık aracı uygun fiyatlarla zengin filomuzda bulabilir ve istediğiniz tarih aralığı için rezerve edebilirsiniz.İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.