Hizmet / Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

Araç kiralama işlemleri, günümüzde hizmet potansiyeli en yüksek olan hizmet sektörlerinden birisidir. Özellikle Türkiye’ de sektörün hızlı gelişimi ve tüketici ihtiyaçlarındaki değişkenlikler şoförlü araç kiralama hizmetlerinin de oldukça popüler hale gelmesinde etkili olmuştur. Sadece sürücülere yönelik bir hizmet sektörü olmaktan çıkarak, ehliyeti olmayan kişilerinde araç ihtiyaçları içinde yanıt sağlanabiliyor. Özel günler, toplantılar, davetler, konuklu organizasyonlar ve geziler için şoförlü kiralık araç hizmetleri sunuyoruz. Özel günlerdeki ya da havaalanı ulaşımı ihtiyaçlarında konforlu ve prestijli ulaşım hizmetleri sağlıyoruz.

Uzman ve Tecrübeli Şoförler

En iyi şoför eğitimine sahip olan tecrübeli şoförlerimiz ile şoförlü araç kiralama hizmetleri sunuyoruz. Düzenli olarak sürüş eğitimlerine katılım gerçekleştirmeye devam eden, çeşitli test ve değerlendirmelerden geçirilen şoförlerimiz ile Batıkent Oto Kiralama firması olarak, Ankara Batıkent’te şoförlü kiralık araç hizmetleri sunuyoruz. Özenli ve titiz bir hizmet sunumu konusunda firmamız her zaman hassas bir çalışma mantalitesine sahiptir.

Periyodik Bakım

Tüm personellerimiz yabancı dil bilen, sürücülük alanında farklı sertifikalara sahip kişilerden oluşmaktadır. Son model araç filomuzda yer alan tüm araçlarımız mevsimsel olarak düzenli bakım ve değerlendirme işlemlerinden geçmektedir. Periyodik araç bakımına gösterdiğimiz hassasiyet ile aileniz, iş ortaklarınız veya dostlarınız için şoförlü araç kiralama hizmetlerinden gönül rahatlığıyla yararlanabilmenize güvence veriyoruz. Üstelik filomuzdaki tüm araçlarımız 2018 ve 2020 model yeni ve modern otomobil modellerinden oluşmaktadır. Saatlik, günlük ve haftalık olarak farklı ihtiyaçlarınız için şoförlü kiralık araç hizmetlerimiz bulunuyor.

7/24 Destek Hizmetleri

Geniş araç filomuzda yer alan farklı marka ve modeldeki araçlarımız ile de ihtiyaç ve özel isteklerinize göre en uygun olan aracı şoförlü olarak kiralayabilmenize yardımcı oluyoruz. Her türlü sorun, istek ve şikayetlerinize yönelik olarak 7 gün 24 saat profesyonel müşteri hizmetlerimizle de sizlere en iyi hizmeti sunabilmeyi hedefliyoruz. Uzman kadromuzla her ihtiyaç duyduğunuz en kaliteli şoförlü araç kiralamaya ulaşabilmeniz için sektördeki uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikiminizi etkin bir şekilde kullanıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız, uygun fiyat politikamız ve ihtiyaçlarınıza özel uygulamalarımız ile 7 gün 24 saat kesintisiz şoförlü kiralık araç hizmetleri sunuyoruz.İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.