Hizmet / Vip Araç Kiralama

Vip Araç Kiralama

Özel olarak tasarlanan iç tasarımı ile kendinizi ev konforunda hissedebileceğiniz vip sınıfı araçlarımız 5+1 yolcu taşıma kapasitesine sahiptir. Özel organizasyon, iş görüşmeleri, düğün gibi özel günlerinizde şoförlü ve şoförsüz olarak kiralayabileceğiniz araçlarımızda oldukça fazla özellik mevcuttur. Genelde müşterilerimizin memnuniyeti ön plana alınarak dış tasarımında köklü bir değişiklik yapılan vip araçların içerisinde ; Masaj koltuğu, TV,DVD,Buzdolabı,Wifi,Çalışma Masası, Sıcak ve Soğuk servisi,Ön ve arka kamera seçenekleri bulunmaktadır. Şoförlü olarak kiralanan araçlarımızda sorumluluk tamamen firmamıza ait olduğundan, çıkabilecek sorunlardan personelimiz mesuldür. Bizler rng oto kiralama olarak ihtiyaçlarınızı uzun yıllar tecrübelerimiz ile belirlemiş ve en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiş bulunuyoruz.

Vip Araçlar ve Konfor

Ankara'da yapacağınız iş görüşmeleriniz ve organizasyonlarınızda farklılık yaratmak için doğru tercih vip araç kiralama hizmetidir. Yol ve adres konusunda deneyimli olan personellerimiz ücretsiz olarak karşılama ve gün boyu taleplerinizi karşılamak ile görevli olduklarından, sizlerin hizmetimizden alacağı memnuniyet önemlidir. Vip araçlarda zaman geçirmeniz için farklı özellikler yanı sıra, günlük gazete imkanıda bulunmaktadır.

Vip araç olarak araştırmalarınızda araçların tasarımlarının farklı olduğunu görebilirsiniz. Bu tamamen kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişmektedir. Oto kiralama konusunda deneyimlerimiz zaman içerisinde, müşterilerimizin aradıkları hizmetleri tek bir yerden bulmaları için özel olarak tasarlanan vip sınıfı minibüslerin filomuzda hizmet vermeye başlaması ile daha konforlu bir hale gelmiştir.

Özellikle yeni evlenecek olan çiftlerimize şık bir araç ile hizmet vermek için süsleme ve 100 km'ye kadar ücretsiz yakıt imkanı ile en büyük hediyeyi vermeye çalıştık.

Güvenilir ve sorunsuz bir hizmet alabileceğiniz RNG oto kiralama, Ankara şehir merkezinde 7/24 hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir.İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.