Hizmet / Minibüs Kiralama

Minibüs Kiralama

Araç kiralama sektöründe tüketicilerin ihtiyaçlarına odaklı özel uygulamalarımız ile en iyi yanıtları sağlamayı amaçlıyoruz. Minibüs kiralama hizmetlerimizde bu doğrultuda şekillendirmiş olduğumuz hizmetlerimizden birisidir. Kurumsal ve bireysel araç ihtiyaçlarınızda, yolcu kapasitesinin fazla olması durumunda kiralık minibüs alternatiflerimizden faydalanabilirsiniz. Özel davetler, toplantılar, etkinlikler veya toplu gezilere yönelik olarak ulaşım ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. Her ihtiyacınıza uygun kapasitelerde minibüs seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Günlük ve Aylık Kiralama İmkanı

Daha çok kurumsal alanda ihtiyaç söz konusu olsa da bireysel alanlardaki ihtiyaçlarınız içinde minibüs kiralama hizmetlerimize başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Günlük kiralama gerçekleştirebileceğiniz gibi daha uzun süreli ihtiyaçlarınız içinde haftalık ve aylık şeklinde kiralama seçeneklerimiz bulunuyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda rezervasyonlarınızı kolayca yaptırabilirsiniz. Kiralama süreleri ve kiralama yeri gibi seçimler sizin kontrolünüzdedir. Minibüs kiralama ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz noktadan, istediğiniz noktaya tüm Ankara genelinde çözümler sunuyoruz.

Esnek Rezervasyon

Firmamız, sektörde ortaya çıkan ihtiyaçlara ilişkin uzun yılların getirdiği deneyim ve bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için hizmetlerini şekillendirmektedir. Kiralamak istediğiniz minibüste olmasını istediğiniz kriterlere göre kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Minibüs marka ve modeli, masalı veya masasız vb. niteliklerdeki kriterler üzerinden tam olarak ihtiyaçlarınıza yanıt verecek minibüsü tercih edebilirsiniz. 8+1 ve 16+1 şeklinde farklı yolcu taşıma kapasitesine sahip minibüslerimizle organizasyon ihtiyaçlarınıza göre en uygun kiralamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Batıkent Oto Kiralama firmamızla istek ve ihtiyaçlarınıza göre en uygun minibüs kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yolculuğunuzda olacak kişi(yolcu) sayısı, yolculuk tarihleri ve seyahat rotası gibi kriterlere ilişkin olarak tüm detayları belirledikten sonra firmamızın 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerine başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından mevcut istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda filomuzda yer alan minibüs seçeneklerimize uygun yönlendirmeler gerçekleştirilir. Böylelikle tam ihtiyacınıza yanıt verecek bir minibüs kiralamayı gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyoruz.

Filomuzdaki tüm araçlarımız 0 ile 3 yaş aralığında olduğundan yüksek konfor sunarken, mevsimsel periyodik bakımlarının da düzenli olarak yapılıyor. Böylelikle tüm müşterilerimizin yolculukları boyunca güvenle seyahat edebilmeleri için güvence veriyoruz. Minibüs kiralama ihtiyaçlarınız için hemen iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak, sizin için en uygun olan minibüsü kolayca ve ekonomik fiyatlarla kiralayabilirsiniz.İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.