Hizmet / Havaalanı Transfer

Havaalanı Transfer

Başkent Ankara’ da havaalanı ulaşımında hızlı, güvenilir ve konforlu ulaşım alternatifi arayanlara havaalanı transfer hizmetleri sunuyoruz. Havaalanı transferi hizmetlerimiz, herkes için ayrıcalıklı ulaşım sağlıyor. Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan yapacağınız uçuşlarınız için istediğiniz gün ve istediğiniz saatte kolayca randevu alabilirsiniz. Havaalanı ulaşımında yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldıracak kaliteli, güvenilir ve profesyonel transfer hizmetleri sunuyoruz. Araç kiralama ve havaalanı transferi hizmet sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile havaalanı transferindeki tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.

Güvenli Yolculuk

Geniş filomuzdaki araçlarımız, en yeni model otomobillerden oluşurken, mevsimsel periyodik bakımları en hassas şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle filomuzda bulunan tüm araçlarımız 0 ile 3 yaş aralığındadır. Ayrıca tüm araçlarımız, Ulaştırma Bakanlığı tarafından belirlenen güvenlik kriterlerine uygun yönünden uygunlukları ile sertifikalandırılmıştır. Havaalanına ulaşımını sağlayacak transfer hizmetlerimizde görev alacak tüm personellerimizin sürücülük alanında uzmanlığının ve sertifikalarının bulunmasına hassasiyet gösteriyoruz. Profesyonel hizmet anlayışı ve sürüş kabiliyeti yönünden tüm şoförlerimiz düzenli olarak eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirmektedir. Böylelikle tek başınıza, ailenizle veya dostlarınızla Ankara Esenboğa Havalimanı’na son derece güvenilir bir şekilde ulaşabilmenizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Esnek Rezervasyon İmkanı

Ankara’ da havaalanı transfer hizmetlerimiz kapsamında istediğiniz yere sizi en hızlı şekilde ulaştırabilme güvencesi sunuyoruz. Günün her saatinde Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan yapacağınız uçuşlarınız için en uygun saatlere randevu alabilirsiniz. Böylelikle uçuşunuzu kaçırma gibi riskler olmadan güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanı’na geldiğinizde Ankara’ nın farklı noktalarına olan ulaşım ihtiyaçlarınız içinde havalimanı transfer hizmetlerimize başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm transfer hizmetlerimiz sadece kişiye özel araçları ile gerçekleştirilmektedir. Böylelikle seyahat boyunca son derece konforlu ve rahat bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Transfer hizmetlerimiz dahilinde ödeme işlemleriniz için size en uygun olan ödeme alternatiflerini sunuyoruz.

24 Saat Destek Hizmeti

Konuklarımızın rahat ve konforlu bir şekilde havalimanı ulaşımını sağlayabilmelerine yardımcı olurken, her konuda ihtiyaç duydukları destek hizmetlerine de kolayca ulaşabilmelerine yardımcı oluyoruz. Havaalanı transfer rezervasyonu oluşturmak ya da Ankara Batıkent Oto Kiralama hizmetlerimiz ile ilgili olarak bilgi alabilmek için 7 gün 24 saat destek servisimize başvuru gerçekleştirebilirsiniz.İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.