Günlük veya aylık olarak araç kiralama ihtiyaçlarınızda güvenilir bir firma arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Rent a car sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Rng ; farklı segment araç seçenekleri ile Ankara'nın ilçesi olan Eryaman bölgesinde oto kiralama konusunda hizmet vermektedir. Her bütçeye uygun araç seçenekleri ile uzun yolculuklarınızı daha ekonomik ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmeniz için gerekli olan herşey firmamız tarafından düşünülmüştür. Çekirdek aile ve kalabalık ailelere özel 4+1 ve 8+1 yolcu taşıma kapasitesine sahip kiralık araçlarımız bulunmaktadır.

Hızlı bir şekilde gelişen eryaman bölgesinde araç kiralama konusunda bilmediğiniz ve aklınızda şüphe uyandıran firmalardan araç kiralamak yerine, konusunda deneyimli ve birçok referansa sahip firmamızdan araç kiralama konusunda 7/24 hizmet alabilirsiniz. Yaz ve kış aylarında kiralanan araçların fiyatları süreye ve modele göre değişiklik göstermektedir. Firmamız en az 2 yıllık ehliyete sahip olmanız ve kredi kartına sahip olmanız (Kiralama sonrası gelebilecek trafik cezaları nedeniyle 3 ay kredi kartı bilgileriniz saklanır ve daha sonra sinilir.) yeterlidir. Daha önce bizden almış müşterilerimiz aracılığı ile firmamızdan araba kiralamak isteyenlere özel %10 indirim uygulanacaktır.

Eryaman Bölgesinde Oto Kiralama

Firmamız Ankara'nın tüm bölgelerine araç kiralama konusunda hizmet vermektedir. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda filomuzda her yıl değişiklik yapmaktayız. Memmuniyet ve aldığınız hizmetlerde tekrar bizi tercih etmeniz için gerekli olan tüm ayrıntıları düşündük. Yaz ve kış aylarında araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Kiralayan dışında aracı kullanacak kişi varsa firmamıza daha önceden bilgi verilmesi zorunludur.

Kaskolu ve yüksek model araçlar ile Şoförlü veya Şoförsüz araç kiralama hizmetlerimiz dışında ; Lüks araç ve Minibüs kiralama hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Uzun dönem filo kiralama hizmeti isteyenlere uygun indirimli fiyatlar verilir. 

Ücretsiz olarak Esenboğa havalimanı ve Aşti (Otogar) araç teslimatımız bulunmaktadır.

Teknolojik özellikleri ve ekstra olarak (bebek koltuğu + navigasyon) gibi malzemeler ekstra ücrete tabidir. Yaz aylarında kiralama hizmetlerinde artış olacağından erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Eryaman oto kiralama firması olarak fiyatlarımız yaz ve kış aylarında farklı olabilir. Araçlarımız temiz olarak sizlere teslim edilir ve kiralama sonunda temiz olarak geri verilmesi beklenir.

Uzun yıllar deneyimli ekibi ile hizmet sunan Rng oto kiralama firması olarak, Kiralık araçlar konusunda filomuzda her model aracı kolay bir şekilde bulmanızı sağladık.

Eryaman rent a car firmaları arasında, müşterilerimize sunduğumuz indirimli seçenekler ile bir marka haline gelmemize katkı sağlayan müşterilerimize teşekkür ederiz.